Ivana Jirásková Reality nabídka práce služby výhradní zastoupení
   Člen REALITNÍ KOMORY České Republiky

DB 3+1 s balkonem Šakvice

id 501, výhradní zastoupení

S výhradním zastoupením nabízím prodej zděného družstevního bytu 3+1 s balkonem v obci Šakvice.  

DB s možností převodu do osobního vlastnictví. Anuita: 0.

DB se nachází v I. podlaží bytového domu, ve kterém jsou čtyři byty. Podlahová plocha bytu 67 m2+ sklepní prostory.  ÚT plynové, vlastní kotel, dům je napojen na kanalizaci, voda ze studny pro celý bytový dům. Podlahy parkety,  PVC zátěžová lina, okna plastová, kuchyňská linka s digestoří a kombinovaným sporákem. Dispozice: pokoj 16,6m2, pokoj 18,2m2, pokoj 13,4m2, kuchyně 9,40m2.  V bytě je komora, předsíň, chodba, samostatné wc, koupelna, spíž, balkon.  K bytu náleží 2 sklepní místnosti, menší a větší, celková plocha 20m2. Na balkon se vchází z kuchyně, výhled z balkonu na Pálavský kopec.

Měsíční náklady na provoz bytu: Elektřina + plyn celkem 5100,-Kč měsíčně, za vodu se neplatí- studna,  1178,-Kč fond oprav.  Byt je světlý, prostorný, udržovaný.

K bytu je k užívání zděná garáž, sklad, hospodářská budova, přístřešek k posezení,  dvorek,   zahrádka o velikosti cca 100m2,  V dvorní budově  je zavedena el: 230V.,

Obec má dobrou občanskou vybavenost – najdete na webu obce Šakvice, dopravní dostupnost - přímé vlakové spojení Brno  – Břeclav,  autobusová doprava IDS, nájezd na dálnici D2-7km Hustopeče. V blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny – Šakvice, Mikulov 23km.

S financováním bytu Vám zajistíme. Bližší informace Vám rádi sdělíme.

Prohlídka kdykoli po předchozí domluvě - tel: 776 073 311 Jirásková