Ivana Jirásková Reality nabídka práce služby výhradní zastoupení
   Člen REALITNÍ KOMORY České Republiky

Novostavba 5+1 Zaječí, garáž, vinný sklep

id 444, výhradní zastoupení

Nabízím k prodeji novostavbu patrového rodinného domu 5+1  v obci Zaječí.  RD je samostatně stojící, v řadové zástavbě, s garáží,  vjezdem do dvora vraty, vinným sklepem, zastřešenou terasou, dvěma koupelnami. Celková plocha pozemku 379m2. Rok kolaudace 2007.

Dům má veškeré IS. Vytápění ÚT plynové- turbokotel, v obývacím pokoji krbová kamna s výměníkem, čerpadlem do út. v celém domě (kombinované vytápěné - plyn/tuhá paliva) ,  EL. 2230/400V, kanalizace, voda obecní řad. Okna dřevěná EURO, podlahy plovoucí, dlažby, dřevěné schodiště, stávající kuchyně se spotřebiči v ceně nemovitosti ( digestoř, skl ker.deska, vestavěná horkovzdušná trouba a mikrovlnka, myčka), koupelnový nábytek, velká skříň v ložnici s posuvem.

Další informace o stavu nemovitosti v RK.

Dispozice:

Přízemí: vchod, hala, koupelna s vanou, samostatné wc, obývací pokoj se vstupem na terasu a do dvora, kuchyně, pracovna, schodiště.

Půdní vestavba: velká ložnice, dětský pokoj, pracovna, z pracovny vchod do místnosti nad garáží – další prostor,  velká koupelna se sprchovým koutem a s wc, hala.

Dvůr: Vjezd autem do dvora vraty, pergola k posezení 4 x 6 m zastřešená polykarbonátem, vstup po schodech na zahrádku v terase nad sklepem. Dvorek je vydlážděný zámkovou dlažbou. 

Vinný sklep: kvelbený, o velikosti 6x2m, lisovna 3x2m, voda, el., odpad.

Garáž:  na 1 auto, vjezd z ulice sekčními vraty, vstup dveřmi na dvůr.

Další informace o této nemovitosti Vám poskytneme v rk.  Financování můžeme zajistit vlastním partnerem bez poplatku.

Obec Zaječí  má dobrou občanskou vybavenost - na webu obce. Obec se nachází  u Novomlýnské nádrže, pod Pálavou, možnost rybaření, vinice, cyklostezky, D2-8km.