Ivana Jirásková Reality nabídka práce služby výhradní zastoupení
   Člen REALITNÍ KOMORY České Republiky

Byt 2+1 v OV s balkonem Hustopeče

id 518, výhradní zastoupení

Nabízím k prodeji velmi pěkný byt 2+1, který si majitelé přizpůsobili svému komfortu bydlení na byt 3+kk. Byt se nachází v 4 patře panelového domu a je po kompletní rekonstrukci, v osobním vlastnictví, s balkonem a sklepní kójí. Celková plocha je 53,85 m2. Bytový dům je po venkovní revitalizaci: nová fasáda se zateplením, plastová okna, nové betonové balkony.

V roce 2015 proběhla v bytě kompletní rekonstrukce. Byly dány nové příčky z ytongu, sádrokartonové stropy, podlahy, elektrická předokenní roleta v ložnici, markýza nad balkonem, automatický vrátný. Nová elektřina, nové rozvody vody a plynu, vytápění út centrální. Majitelé sjednotili v jednom stylu nové dveře z masívu, masívní police nade dveřmi a v bytě, koupelnový nábytek, pracovní desku v kuchyni.

Dispozice: stylová kuchyně s jídelnou 15,5m2, součástí je nová kuchyňská linka s velkým úložným prostorem a novými spotřebiči. Pokoj 12,1m2, ložnice 16m2, na fotografiích ji vidíte předělenou velkou skříní, majitelé si tak vytvořili šatnu. Samostatné wc , chodba.  Koupelna 4,5m2 se sprchovým koutem, místem na pračku se sušičkou, koupelnový nábytek zůstává v bytě. Koupelna má velmi krásný obklad s vysokým leskem. Na fotografiích nám obkladačky tvoří různé odlesky, osobní prohlídka však předčí očekávání. Dále sklepní kóje 2m2, společná kolárna a kočárkárna.

Zaveden internet opt. kabely a kabelová televize.

Náklady na bydlení pro 4 člennou rodinu: 4000,-Kč zahrnuje vytápění, vodu, fond oprav, dále 1000,-Kč zálohy na elektřinu a 200,-Kč plyn. Celkem 5200,-Kč.

Před bytovým domem jsou dvě dětská hřiště. Možnost parkování před bytovým domem.

Město Hustopeče má skvělou občanskou vybavenost (mateřské školy, základní školy, umělecká škola, speciální škola, gymnázium, učiliště, střední škola, nemocnice, poliklinika, lékárny, penzion pro důchodce, kompletní síť obchodů a služeb, restaurace, vinárny, hotely, pošta, firmy ). Dopravní dostupnost zaručuje sjezd na dálnici D2 Brno, Břeclav, dále pak autobusy IDS a vlak. V souladu s právní úpravou uvádíme PENB energetickou třídu G.

V případě zájmu o prohlídku volejte: Magda Březinová - 776 193 760