Ivana Jirásková Reality nabídka práce služby výhradní zastoupení
   Člen REALITNÍ KOMORY České Republiky

Byt po rekonstrukci 3+kk v OV s balkonem Hustopeče

id 513, výhradní prodej, fota pod textem k rozkliknutí

Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji velmi pěkný byt 3+kk v OV, s balkonem a sklepní kójí, po rekonstrukci. Celková plocha je 53,85 m2. Byt se nachází v 4 patře panelového domu, bez výtahu.  Bytový dům je po venkovní revitalizaci: nová fasáda se zateplením, plastová okna, nové betonové balkony.

Byt prošel v roce 2015 kompletní rekonstrukcí a byl předělán z 2+1 na byt 3+kk a vyhovuje tak požadavkům na bydlení rodině s dětmi. Nové příčky z ytongu, sádrokartonové stropy, podlahy,  elektrická předokenní roleta v ložnici, markýza nad balkonem, automatický vrátný. Nová elektřina, nové rozvody vody a plynu, vytápění út centrální.  V bytě byly instalovány nové dveře z masívu, masívní police nade dveřmi, koupelnový nábytek, pracovní deska v kuchyni, vše sjednoceno v jenom stylu, zůstává v bytě.

Dispozice: kuchyně s obývacím pokojem 15,5m2, stylová kuchyně je bavena novou kuchyňskou linkou s velkým úložným prostorem a novými spotřebiči, dětský pokoj 12,1m2, ložnice 16m2 je rozdělena velkou skříní a vznikla tak malá šatna, samostatné wc , chodba, koupelna 4,5m2 se sprchovým koutem, místem na pračku se sušičkou, koupelnový nábytek zůstává v bytě, sklepní kóje 2m2, společná kolárna a kočárkárna.

Zaveden internet opt. kabely a kabelová televize.

Náklady na bydlení pro 4 člennou rodinu: 4000,-Kč zahrnuje vytápění, vodu, fond oprav,  dále 1000,-Kč zálohy na elektriku a 200,-Kč plyn. Celkem 5200,-Kč.

Před bytovým domem jsou dvě dětská hřiště, možnost parkování.

Město Hustopeče má skvělou občanskou vybavenost (mateřské školy, základní školy, umělecká škola, speciální škola, gymnázium, učiliště, střední škola, nemocnice, poliklinika, lékárny, penzion pro důchodce, kompletní síť obchodů a služeb, restaurace, vinárny, hotely, pošta, firmy ). Dopravní dostupnost zaručuje sjezd na dálnici D2  Brno, Břeclav,  dále pak autobusy IDS a vlak. V souladu s právní úpravou uvádíme PENB energetickou třídu G.

V případě zájmu o prohlídku volejte: Magda Březinová - 776 193 760