Ivana Jirásková Reality nabídka práce služby výhradní zastoupení
   Člen REALITNÍ KOMORY České Republiky

Rodinný dům 3+1 se zahradou a garáží v obci Vranovice

id 498

Exkluzivně nabízím k prodeji rodinný dům 3+1 s garáží a zahradou v obci Vranovice, Brno – venkov. Celková plocha nabízených nemovitostí 346m2, z toho zahrada 137 m2.  Dům je jednopodlažní, po rekonstrukci, plánována  byla dostavba dalšího patra.

Dispozice:  tři pokoje, kuchyně s jídelnou, chodba, koupelna se sprchovým koutem a s WC, menší zemní sklípek. Ve dvoře jsou dvě místnosti- technická místnost a sklad – dílna.  Na zahradě je zastřešená pergola, vedle udírna a krb. Zahrada je zatravněná, okrasná, se dvěma ovocnými stromy.

Garáž s vjezdem z ulice, zateplená, roletová vrata dálkově el. ovládaná.

Dům má novou el. instalaci 230V,  vytápění ústřední elektrické radiátory, elektrokotel, el. bojler 100l., voda obecní řad + studna, kanalizace. V domě jsou celkem dvě komínová tělesa k případnému využití.  Dům je celý nově odizolovaný, suchý, zdivo smíšené, je zateplen polystyrenem. Podlahy izolace ipa, polystyren, betony, plovoucí podlahy, dlažba. Nová kuchyňská linka. Nová eurookna a dveře fy.Ludvík, sádrokartony, nové okapy. Střecha sedlová s jedním oknem, možnost  dostavby patra nebo půdní vestavby - viz. půdorys návrhu půdní vestavby. Dům je volný, ihned k bydlení.

Obec Vranovice se nachází 30km od Brna, přímé vlakové spojení, dobrá autobusová  dostupnost, veškerá občanská vybavenost. 

Prohlídky nemovitosti možné kdykoliv po předchozí domluvě. ( tel: Ivana Jirásková - 776 073 311)

Průkaz PENB nebyl zatím předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G. K dispozici je vyúčtování dodávek energií.