Ivana Jirásková Reality nabídka práce služby výhradní zastoupení
   Člen REALITNÍ KOMORY České Republiky

RD Milovice 4+1 se zahradou a garáží ...... rezervováno

id 445, výhradní prodej

Prodej rodinného domu v Milovicích, CP 521 m2. 

Dispozice 4+1 + další místnost s oknem do verandy( využívána jako  sklad, 5+1),   wc, koupelna, technická místnost na kotel, veranda s novými  okny, nové vstupní dveře ze dvora do domu. Voda, el: 230/400, nová kanalizace, plyn.  Zdivo smíšené. V domě byly provedeny sanační omítky. Vytápění út plynové , kotel Destila18. Ohřev vody kombinovaný.

Z verandy vchod do místnosti, kde se nachází původní funkční udírna, sklad a vstup dřevěným schodištěm na půdu. Prostorná půda je nad celým domem, další vstup z průjezdu.  Možnost půdní vestavby.

Vchod a vjezd do domu velkými vraty, průjezd do dvora a na zahradu. Průjezd je nově vydlážděn zámkovou dlažbou.

Zahrada. Na zahradě se nachází staré hospodářské budovy, určené k demolici. Dále zastřešený prostor využívaný ke grilování a posezení.

Garáže dvě : Možnost  vjet vraty přes dvůr do garáže ve dvoře. Další garáž s přímým vjezdem do domu- průjezd. Možnost  stání  i před domem, kde jsou k těmto účelům zatravňovací pruhy.

Milovice, obec pod Pálavou,  se nacházejí v blízkosti vodního díla Nové Mlýny, které nabízí možnost rekreace a rybolovu. Obec sousedí s národní přírodní rezervací Křivé jezero a pahorkatina jihozápadně od obce je součástí chráněné krajinné oblasti Pálava. Zajímavá je i blízká zřícenina hradu Děvičky. Obcí vedou cyklostezky a vinařské cesty. 

V případě zájmu o prohlídku této nemovitosti volejte: 776 073 311