Ivana Jirásková Reality nabídka práce služby výhradní zastoupení
   Člen REALITNÍ KOMORY České Republiky

Nové byty v OV 3+kk a 2+kk Hustopeče – Záhumenice

id 439

Nabízím  k prodeji novostavby bytů v osobním vlastnictví 

v Hustopečích  v nové rezidenční lokalitě - Záhumenice .

  

3+kk s balkonem,  4.NP,  CP 61,41m2  + sklep2m,  ..........CENA:  1.699.000,-Kč,  bytová jednotka C7, P/10 

3+kk s balkonem,  3.NP,  CP 61,05m2  + sklep2m.........CENA: 1.695.000,-Kč,    bytová jednotka C7, P/7  

 

Ceny bytů jsou za kompletní zhotovení ve standardním vybavení, které zahrnuje :

-          Plovoucí laminátové podlahy

-          Obklady a dlažby, zařizovací předměty, kombi WC, umývadlo, vanu

-          Obložkové zárubně a dveře

Vnitřní vybavení každého bytu je zahrnuto do ceny bytu -  dáváme možnost klientovi výběru matriálů. V ceně bytu je kompletní bytový standard vyjma kuchyňské linky. V rámci nadstandardů nebo klientských změn je možno domluvit provedení změn dle přání zákazníka s ohledem na proveditelnost.  Statické řešení umožňuje také změny dispozic - posouvání nebo vynechání příček, dle přání klienta

Topení elektrické podlahové, s termostatem v každé místnosti, ohřev teplé vody vlastním boilerem

Dokončení bytové jednotky je do 8 týdnů od výběru a potvrzení výběru standardního vybavení a úhrady příslušné zálohy.

V případě Vašeho zájmu Vám poskytnu půdorys bytové jednotky ve větším formátu než je zde ( pro potřeby webu je zmenšený). Bytový dům je zkolaudován v domě již bydlí noví vlastníci již prodaných bytů.  

Uvedené ceny jsou včetně všech poplatků, jsou konečné, realitní kanceláři nic neplatíte. Financování nemovitosti Vám můžeme zajistit  vlastním partnerem bez poplatku.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě předem. Pokud se chcete dozvědět podrobné informace k technickému provedení stavby, mohu přizvat k prohlídce s Vámi i stavitele.  

 

Technický popis 

Výstavba bytů v tomto projektu je zpracována tak, aby poskytla klientům - budoucím majitelům bytů maximální pohodlí za přiměřených pořizovacích nákladů a zejména  minimálních provozních nákladů. Celý objekt je zařazen v kategorii nízkoenergetických objektů. Obvodové zdivo je tvořeno nosnou částí z tvárnic o tloušťce 20 cm, plněných betonem. Z venkovní strany je budova opatřena zateplovacím systémem, který tvoří obklad polystyrenem o tloušťce 20 cm.Vnější povrch je tvořen silikonovou probarvenou omítkou. Výplně otvorů - tj. okna a dveře jsou v kvalitě zajišťující součinitel tepelného odporu menší než 1,00. Byty jsou stavěny novou technologií, zaměřenou na úsporu energií: okna s izolačním trojsklem a koeficientem prostupnosti tepla. Podlaha v prvním nadzemním podlaží a strop ve čtvrtém nadzemním podlaží je opatřen zesílenou tepelnou izolací.  Tato opatření znamenají pro klienta výrazně nižší předpokládanou energetickou náročnost na vytápění

 Vytápění bytů je elektrické podlahové, topným kabelem. Tento systém zaručuje zejména :

  • - tepelnou pohodu tím, že teplo je dodáváno celou plochou podlahy
  • - neomezenou variabilitu rozestavění nábytku a využití užitné plochy bytů
  • - optimální řízení teploty vkaždé místnosti pomocí samostatných termostatických regulátorů
  • - řízení nákladů na vytápění na byt dle požadavků klienta bez jakékoli vazby na případného dodavatele topného média, pouze zvazbou na ceny el.energie.
  • Energetická náročnost budovy:Třída B - Velmi úsporná , podle vyhlášky č. 148/2007 Sb

 

 Na fotografiích najdete také ukázky bytů po dokončení, kde si vybavení - materiály ( standarty jsou zahrnuty v ceně )  vybrali klienti.