Ivana Jirásková Reality nabídka práce služby výhradní zastoupení
   Člen REALITNÍ KOMORY České Republiky

Zděný byt 3+kk , 74 m2, Hustopeče.

id 411, exkluzivita

Zděný byt 3+kk , 74 m2, Hustopeče.

Zděný byt ve 2patře třípatrového bytového domu v klidné části města Hustopeče. Byt o celkové ploše 74 m2 + 2 sklepní místnosti o velikosti 4x4m a 2x3m. Byt je po rekonstrukci. Nové plovoucí polahy v celém bytě s novou izolací,  v ložnici marmoleum. Nová koupelna se sprchovým koutem – keramická vanička, vestavěný nábytek v koupelně, samostatné  wc. V chodbě vestavěná skříň, ložnice se skříní na míru a velkou dvojpostelí z masívu v ceně, dětský pokoj vybavený nábytkem na míru. Obývací pokoj je propojený s kuchyní. Nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči  Beko – myčka, horkovzdušná trouba, sklo ker. varná deska, vestavěná lednice. V kuchyni je zabudovaný závěsný průtokový kotel značky Baxi, ohřev vody + teplo. Nové út v celém bytě. Bytě jsou nové dveře, vstupní dveře jsou bezpečnostní.

Zavedena kabelová televize a vlastní wifi ( přes MPclik) V  bytovém domě je po opravě střecha a pilíře.

Náklady na provoz a užívání bytu jsou celkem 5000,-Kč : 1700,-Kč nájem bytovému družstvu  včetně vody a fondu oprav, 2000,-Kč měsíční zálohy na plyn, 1000,-Kč záloha na el., 300,-Kč wifi  internet. Byt je družstevní, anuita 0,-Kč, možnost do OV.

Bytový dům je obklopen zelení, v klidné lokalitě města, u domu je přilehlé veřejné parkoviště . Hustopeče – u dálnice D2.